גיוס והשמת רופאים

ליאת גל | Liat Gal

גיוס רופאים באמצעות חברות השמה מאת: ליאת גל, מנכ"לית Gal HR

 מעוניינים לקבל פרטים לגבי גיוס עובדים »»

אין לי ספק ששנייה לאחר קריאת הכותרת שאלת את עצמך את השאלה המתבקשת: מה יש לרופאים לחפש בחברות השמה?

אז ראשית מסתבר שאתה לא היחיד שחושב כך, שנית – יש ויש !

ההיכרות המעמיקה שלי במהלך השנים עם מרכזים רפואיים נתנה לי תמונת מצב חד משמעית, 

מאוד קשה לארגון לגייס רופאים ואני מדברת על כל תחומי ההתמחות. הקושי נובע מהשילוב שבין מרחב מדגם מצומצם לבין הדרך "המקובלת" לגיוס רופאים – בעיקר מפה לאוזן......

בתקופה ש "גל מדיקל"  עוד הייתה תכנית עסקית, היה לי ברור  שגיוס רופאים יהיה תחום משמעותי שבו ארצה לטפל כבר בהתחלה. זה  נכון שרוב הרופאים בעלי רישיון בארץ כבר עובדים,  אבל יש לא מעט רופאים שישמחו לשלב משרה/חצי משרה/שליש משרה/משמרת עם משרה קיימת, או אולי יחליפו משרה קיימת באטרקטיבית יותר.

דרישות הגיוס התחילו לזרום אבל איך מגייסים רופאים?

 

אני זוכרת היטב את מודעת הפרסום הראשונה שלי שהתנוססה על מחצית עמוד בידיעות אחרונות וכל כולה היה משרות לרופאים. אני זוכרת גם היטב את הסכום המכובד ששילמתי עבורה...

יום ראשון שש בערב משרדי "גל מדיקל", הטלפון מצלצל ומצדו השני של הקו "שלום מדבר ד"ר X אני פלסטיקאי ויש לי משמרת פנויה אחת לשבועיים". הרופא הספציפי נקלט בתוך מספר ימים באחד מהמרכזים הרפואיים הגדולים אבל בעיקר למדתי משהו חשוב – רופאים אוהבים להרים טלפון ולדבר, הם פחות מתחברים לכפתור "שלח קורות חיים". התובנות גדלו והתעצמו הצלחנו לפתח דרכים יצירתיות להגיע לקהל היעד – רופאים, ללמוד ולהפיק לקחים מכל פעולה שנקטנו בתחום. עם השנים הצלחתי לבנות חטיבה אשר מגייסת כיום רופאים לרוב המרכזים הרפואיים המובילים בישראל.

 

נכון להיום הדרישה לרופאים מאוד מגוונת, החל מרופאים לעבודה קלינית במרכזים רפואיים פרטיים וממשלתיים, לתפקידים מן המניין ולתפקידים בכירים ברמת מנהלי מחלקות. 

בשנים האחרונות רופאים מבוקשים גם לחברות ביו טכנולוגיות ולחברות סטארט אפ לתפקידי מחקר ופיתוח ולתפקיד מפתח מובילים: מנכ"ל, סמנכ"ל, פיתוח עסקי וניהול מוצרים. הדרישה היא לרקע הרפואי הקיים אצל רופאים  והיכרות מעמיקה עם תחום הפיתוח הספציפי של מוצרי החברה.

גם תחום תיירות המרפא המפותח מאוד בישראל, (במסגרת מרכזים רפואיים ועל ידי מגוון חברות פרטיות אשר קמו בשנים האחרונות)  מציע כיום תפקידי מפתח לרופאים אשר מעוניינים לעשות שינוי ולהשתלב בתחום וכן גם להגיע לרמות שכר שונות מאלה שהכירו עד כה.

 מעוניינים לקבל פרטים לגבי גיוס עובדים »»

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה

חיפוש משרה

דלג על Banners
Banners
דלג על משרות חמות
משרות חמות

משרות חמות

המשך עצור
  • עוד מישרה לטסט

    20/04/2017
  • מישרה 2 לדוגמא

    20/04/2017
  • מישרה 1 לדוגמא

    20/04/2017
בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד